Drukuj

Sklep z dewocjonaliami Paramentum – sprzedaż internetowa

w związku z tym, iż w naszym sklepie  jest duża rotacja towaru, nie posiadamy sklepu Internetowego, jednak mimo tego prowadzimy sprzedaż Internetową, co oznacza, że możecie Państwo zamówić u nas produkt z naszej oferty z wysyłką na podany adres. 

Wiemy, że w wielu przypadkach lepiej towar zobaczyć, dotknąć, czy wręcz przymierzyć, jak chociażby ubranka do Chrztu czy alby komunijne. Jednak, jeśli wolicie Państwo, aby wybrane dewocjonalia czy artykuły komunijne dotarły bezpośrednio do Państwa domu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 61 851-70-79 (w godzinach otwarcia sklepu), lub e-mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (przez cały czas:) ) Na wiadomości e-mailowe staramy się odpowiadać jak najszybciej, czasami nawet wieczorami.

Na Państwa życzenie możemy przesłać zdjęcia produktu, jaki Państwa interesuje, a jaki obecnie posiadamy w ofercie wraz z opisem, ujmując to, co najbardziej Państwa interesuje.

Towar wysyłamy za pobraniem lub po przedpłacie na konto.

Zachęcamy Państwa do zakupów przez Internet oraz cieszymy się, że sprzedaż ta, pomimo braku sklepu Internetowego rozwija się i spodobała się Państwu. Obok wielu krajowych wysyłek, realizowaliśmy również zamówienia z Wielkiej Brytanii, niejednokrotnie Włoch, Francji, a nawet wysyłaliśmy towar na Samoa.

Zawsze wybieramy najkorzystniejszą formę wysyłki, aby jej koszt był dla Państwa jak najniższy. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pakowanie.

Jeśli macie Państwo pytania pozostajemy do dyspozycji.